Milujeme kvalitu a české tradice

Obraz v rámu Jiří Trnka, Broučci kolem stolu

Obraz v rámu Jiří Trnka, Broučci kolem stolu
1
2
3

Obraz v rámu Jiří Trnka, Broučci kolem stolu

Doporučená cena: 890 Kč
Ušetříte: 200 Kč
Cena pro Vás: 690 Kč
» Skladová dostupnost: NA OBJEDNÁVKU 3-8 DNŮ
» Dotaz na zboží
» Doporučit známému
Rozměr: 30 x 40 cm
Autor Jiří Trnka

Ilustrace ke knize Jana Karafiáta Broučci

Přišel podzim. Světla ubývalo, a zimy přibývalo, a tak broučci, že už nikam nepoletí. Jen, že se ještě jednou sejdou, než ulehnou k zimnímu spánku. A tak si sedli kolem kamen, však už byla zima a povídali si. Maminka donesla koláče s tvarohem a s mákem. Přinesli i celé zrnko vína, tak jak se z hroznu utrhlo, takové krásné modré až do červena. Tatínek už měl připravený kohoutek, vzal honem kladívečko, stopku vyrazil kohoutek nasadil a natočil víno do křišťálového koflíčku. Beruška skočila se džbánkem na palouk pro rosu, a tak si nalévali a natáčeli víno, pili a povídali.

Je krásné sedět s rodinou a přáteli kolem stolu a v klidu si vyprávět. Milý obrázek má připomenout krásné společné chvíle při přátelském hodování.

V malířství se dříve k malbě používalo plátno, zřídka na malé formáty kovové destičky, tenké desky z masivního dřeva (později z překližky) a pevná papírová lepenka. Náhradou za lepenku se dnes často používá mnohem tvrdší dřevovláknitý sololit, malba je podložena bílou vrstvou. Tištěné reprodukce jsou vyrobeny podobným postupem a velmi kvalitním tiskem a mají tedy vzhled i vlastnosti připomínající hladkou malbu olejem. Upevňují se do rámu přímo bez použití skla, čímž působí velmi přirozeně.

OBRAZY DODÁVÁME POUZE V RÁMU, PROSÍME, VYBERTE SI BARVU RÁMU

Obraz není opatřen EAN kódem
Kontakty


+420 226 886 432

+420 733 372 330

 

objednavky@studiotrnka.cz

 

kancelář, sklad a objednávky:

V Podbabě 18, 160 00 Praha 6

 

O společnosti

 

overeno-zakazniky


DESATERO mensi

   ODMENA

 

© 2013-2023 Studio Trnka • info@studiotrnka.cz • Programming FOLDINA.cz